Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Шановні працівники радіостанції «Юніверс» та телестудії «Юніверс-TБ»!

Шановні працівники радіостанції «Юніверс» та телестудії «Юніверс-TБ»!

16.11.2006 09:09

Вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку!

Ви завжди перебуваєте на передових позиціях розбудови вітчизняного інформаційного простору, в авангарді соціально-політичного й економічного життя країни. Найголовнішими показниками високого рівня вашої роботи є відповідальне і творче ставлення до справи, стабільність і динамічність.

Вагомою і суспільно необхідною є творча праця теле- та радіожурналістів, а також тих, хто працює разом з ними, залишаючись поза кадром чи радіоефіром. На вас покладено надзвичайно важливе завдання – задовольняти зростаючі потреби суспільства в об’єктивній та неупередженій інформації, надійному та якісному зв’язку.

Бажаємо вам успіхів у професійній діяльності, нових звершень у вашій вкрай необхідній праці, втілення нових цікавих ідей, невтомного творчого пошуку, вірних друзів, надійних партнерів та колег. Щастя, радості, міцного здоров’я вам і вашим родинам!