Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Біологічний факультет висадив дубки на Хортиці

Біологічний факультет висадив дубки на Хортиці

17.11.2006 10:31

Уже не перший рік біологічний факультет ЗНУ веде роботу по озелененню нашого міста, і, зокрема, Національного заповідника «Острів Хортиця». Вчора представники нашого університету продовжили цю добру справу, висадивши двісті молодих дубків.

За словами завідувача кафедри загальної та прикладної екології Олександра Рильського, на острові Хортиця силами нашого університету за останні роки вже було висаджено більше тисячі дубків. Саджанці для чергового етапу озеленення острова привезли з Пологівського лісового господарства. Їм – по п’ять років. На жаль, лише завдяки допомозі благодійних фондів факультет спромігся їх закупити для висадки. Як зазначає представник одного з таких фондів Олександр Мураховський, озеленення повинно стати одним із першочергових завдань чи не кожного мешканця нашого міста. Із його судженням погоджується одна із студенток факультету – Ганна. Вона підкреслює, що всі її колеги, а це більше п’ятидесяти осіб, приїхали взяти участь у цій акції за власної ініціативи. Адже стати дійсно професіоналом у галузі екології неможливо без практичної діяльності. «Ми дихаємо цим брудним повітрям і нічого не намагаємося зробити, щоб змінити цей факт. Тож сьогодні ми тут, на Хортиці, саме заради цього», - зазначає дівчина. Тепер галявина Нижньої Хортиці поповнилася ще одним гаєм – дубовим.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ