Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Пісенний конкурс студентів ЗНУ

Пісенний конкурс студентів ЗНУ

17.11.2006 10:06

Учора у третьому гуртожитку ЗНУ пройшов пісенний конкурс, у якому взяли участь студенти, котрі мешкають у гуртожитках нашого університету. Лідером журі визнало першокурсника факультету соціальної педагогіки та психології Андрія Салтикова.

Ініціатором проведення подібного заходу виступили самі мешканці гуртожитків, а вже працівники відділу гуманітарної освіти та виховання ЗНУ підтримали їх та допомогли у підготовці самого конкурсу.

Усього взяли участь у змаганнях дев’ятеро студентів. Кожен із них порадував публіку неабиякими пісенними здібностями, але ж перемогли найкращі. Друге місце посіла другокурсниця філологічного факультету Оля Ушатова, а третє – першокурсниця філологічного факультету Тетяна Синенко.

Крім того, журі визначило кілька особливих номінацій. «Найрішучішим» назвали першокурсника філологічного факультету Віталія Олексенка, «Найкреативнішою» - першокурсницю філологічного факультету Світлану Ванюшаник, «Найтаємничішою» - другокурсницю історичного факультету Ольгу Кущ, «Найромантичнішою» - першокурсницю факультету журналістки Анну Гулу, «Найартистичнішою» - другокурсницю філологічного факультету» Юлію Хоменко і, нарешті, «Найліричнішою» - четвертокурсницю факультету менеджменту Тетяну Алексєєву.

Оцінювало здібності студентів журі у складі помічника ректора із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Галини Микитів, провідного спеціаліста відділу гуманітарної освіти та виховання Світлани Кондратенко, заступника декана економічного факультету Оксани Болдуєвої та викладача кафедри акторської майстерності факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ Тетяни Черненко.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ