Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зустріч студентів-сиріт ЗНУ з представниками міської влади

Зустріч студентів-сиріт ЗНУ з представниками міської влади

20.11.2006 13:30

Представники Запорізького національного університету взяли участь у традиційній зустрічі членів міськвиконкому із студентами-сиротами, що проходила у рамках святкування Міжнародного дня студентів.

У цьому заході взяли участь 52 студента нашого університету. Їх супроводжували проректор з навчальної роботи Олександр Бондар, заступник голови профкому Тетяна Яцун і заступник голови студентського сектору профкому Тетяна Біла. Зустріч проходила у приміщенні кінотеатру імені Олександра Довженка. Ініціатором її проведення виступила Запорізька міська рада та мер міста Євген Карташов.

Міські органи управління на заході представляв перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Грищенко. Від імені мера міста він поздоровив усіх присутніх із їхнім святом, побажав їм успіхів і здійснення їхніх планів. Нагадав, що зараз у них дуже відповідальна пора життя, адже саме знання, отримані під час перебування у вищому навчальному закладі, допоможуть їм знайти собі гідне місце у дорослому житті. Наостанок свого виступу Володимир Феодосійович запевнив представників молоді, що органи міського управління не залишать їх своєю турботою і надалі. Потім усім студентам видали грошові премії, а після офіційної частини бажаючим було продемонстровано анімаційний фільм.

Таміла ТАРАСЕНКО