Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшов турнір із бального танцю

У ЗНУ пройшов турнір із бального танцю

21.11.2006 17:29

У Запорізькому національному університеті відбувся турнір зі спортивних бальних танців, присвячений 25-річчю танцювально-спортивного клубу «Ритм».

У заході взяли участь 110 учасників із Запоріжжя, Києва, Донецька, Маріуполя, Краматорська, Мелітополя та Харкова. Турнір проходив у кількох вікових категоріях. Спершу поза заліком виступили пари у категорії від 7 до 10 років. Пари у категорії від 12 до 18 років та від 19 і старше виступили з конкурсною програмою. Їх оцінювало журі під головуванням судді вищої категорії, члена суддівського корпусу Національної професійної ліги, голови оргкомітету Ігоря Шевцова. До складу суддівської колегії входили також судді вищої категорії Геннадій Хавкін (Харків), Владислав Рудаков (Краматорськ), Геннадій Лекатто (Маріуполь) і Станіслав Романцов (Мелітополь). Наприкінці свята Ігор Шевцов зазначив, що дуже важко було визначити кращих через високий професійний рівень всіх конкурсантів. Він побажав подальшого вдосконалення техніки та незмінних успіхів усім учасникам змагань, а також він відзначив досить високий організаційний рівень проведення турніру та висловив сподівання на подальшу співпрацю із Запорізьким національним університетом, бо у місті не так багато залів потрібного їм формату і, взагалі, технічне оснащення спорткомплексу ЗНУ знаходиться на досить високому рівні, що дозволяє виводити подібні змагання на всеукраїнський рівень.

Таміла ТАРАСЕНКО