Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Закритий Чемпіонат КВК на Кубок ректора

Закритий Чемпіонат КВК на Кубок ректора

22.11.2006 08:44

Міжнародний день студента цього року в нашому університеті святкували на повну. Та серед численних заходів найяскравішим для спудеїв, звичайно ж, виявився двогодинний бенефіс КіВіНа в актовій залі другого навчального корпусу ЗНУ. Закритий Чемпіонат КВК дійсно вдався на славу. Чесно кажучи, більшість прихильників гри веселих та кмітливих йшли на 1/8 фіналу зі скептичними думками про те, що «смішно не буде»... Та дебютанти показали справжній клас!

Участь у чемпіонаті взяли 10 команд: вже відомі широкому загалу фізики з «Жуковського, 66», «Бешенные менеджерихи» з менеджменту, юристи, які об’єдналися під назвою «3*4 (2)», фізвиховання з несподіваною назвою «Печенечко», «Боян» істориків, економічні «Фисташки», команда ФСУ «Без цензуры», збірна математиків і біологів «Чисто здрасте», об’єднання філологів та журналістів «ЦСК» і жартівники СПП з назвою «А че не так?».

У журі були гравці КВК зі стажем: капітан команди «4-й этаж» Сергій Мордовченко, автор та актор «Мистера Мускула» Михайло Шамрин, актор «Сонечка» Юрій Семенов, керівник відділу гуманітарної освіти та виховання Олексій Фурса та голова журі – чарівна Юлія Кириленко, акторка московської команди КВК «Скамейка запасных».

У ролі феєричного ведучого виступив Олексій Савицький. Слід відзначити, що там, де через КВК-дилетантство в залі виникала тиша, Льоша досить вдало жартував сам. Хлопцю пощастило самореалізуватися й тут!

Початок гри вийшов дуже гарний! На сцені з’явилися фізики. Оригінальним і неочікуваним вийшов танок у стилі Антона Посметного. Та глядачів здивувало те, що танцювала вся команда, а не один Антошка! Фізики відійшли від стилю «театр одного актора» і почали грати всією командою. І це пішло їм на користь. Виступ вийшов дуже класним і по-справжньому СМІШНИМ! Як висновок: гучні овації і прихильність аудиторії.

Менеджери відзначилися дещо вульгарним сценарієм. Тому багато говорити про них не будемо. Зазначимо тільки, що їхньому виступу явно не вистачало ЖОРСТКОЇ РЕДАКТУРИ!!!

Команда юристів показала справжній клас! Особливо вразили глядачів мініатюри «Весілля бабусі й дідуся» та «Дівчатка з БШ».

Фізвиховання далеко не відійшло від менеджерів. І гумор був дещо «чорнуватим»... Особливо запам’яталася сценка «Каток».

Економісти відзначилися лише одним жартом: «Вагітність нас пов’язала». Математики з біологами презентували пародію на Президента України. А журналісти з філологами вразили журі своєю напрочуд смішною мініатюрою «Тихий вечір на Кічкасі».

Непоганою виявилася розминка з журі. Особливо смішними були запитання на кшталт: «Чому гайворони прилетіли на картину», «Чи правда, що мати Горького – це книга». До речі, під час цієї гри команди КВК дуже багато уваги приділили особистостям Павла Мельника та (вашої покірної) Юлії Чернети. Як зазначив наприкінці гри Олексій Фурса: «Мабуть, наступного разу доведеться створити окрему команду Юлі і Паші»!

Отже, гра КВК пройшла напрочуд непогано! Тому хочу від імені всіх студентів подякувати кожній команді за старання! А студентській раді ЗНУ та ректору Сергію Тимченку за те, що організували таке свято!

Результат: у закритому чемпіонаті ми більше не побачимо команду з фізвиховання «Печенечко» та збірну біологів і математиків «Чисто здрастє». Отже помахаємо їм ручкою, а всім іншим побажаємо успіхів у наступній грі!

Юлія ЧЕРНЕТА