Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Урочистий захід до Міжнародного дня інваліда у ЗНУ

Урочистий захід до Міжнародного дня інваліда у ЗНУ

04.12.2006 15:13

У Запорізькому національному університеті пройшов вечір для студентів-сиріт та інвалідів, приурочений до Міжнародного дня інваліда. Його ініціатором виступив студентський сектор профкому ЗНУ на чолі з його головою Марією Осадчук.

На початку перед гостями свята виступив голова Запорізького фонду інвалідів Віктор Масяков. Він тепло привітав присутніх і зазначив, що подібні зустрічі треба проводити якомога частіше, не приурочуючи їх до певної дати. Адже завжди слід пам’ятати, що поруч знаходяться ті, кому потрібна ваша допомога та й просто щире співчуття.

Голова профкому ЗНУ Борис Павловський у своїй промові зазначив, що профспілка співробітників та студентів нашого ВНЗ робила і робитиме все від неї залежне, щоб ті із студентів, котрим дійсно необхідна допомога ніколи не залишалися наодинці з бідою, без дружньої підтримки оточуючих.

Далі присутнім (а на свято завітали 59 студентів-інвалідів та 54 сироти) показали невеличку концертну програму, створену силами студентів ЗНУ. А ще на них чекали солодкий стіл та матеріальна допомога.

Заступник голови студентського сектора профкома ЗНУ Ольга Батура, коментуючи проведення свята, зазначила: «Цей захід відбувається у нашому університеті вже третій рік поспіль, тому можна говорити про певну традицію щодо спроби подарувати свято тим, до кого доля поставилася суворо – сиротам та людям з особливими потребами. Сподіваюся, що і надалі ми регулярно зможемо влаштовувати подібні вечори».

Таміла ТАРАСЕНКО