Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науково-практична конференція «Перспективи впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні»

07.12.2006 13:13

На економічному факультеті, у рамках святкування його 15-річчя, пройшла науково-практична конференція «Проблеми впровадження міжнародних стандартів фінансової звітності», організована кафедрою обліку і аудиту.

Почесними гостями конференції та її доповідачами були: віце-президент Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, представник Запорізького територіального відділення цієї федерації, генеральний директор аудиторської фірми «Аваль» Валентина Педфак та виконавчий директор Запорізького територіального відділення Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України Лариса Векличева. Разом із студентами та викладачами вони обговорили перспективи використання міжнародних стандартів фінансової звітності в Україні, а також питання професійної сертифікації бухгалтерів.

Активну участь у заході узяли декан факультету, кандидат економічних наук, доцент, декан економічного факультету Емілія Прушківська, кандидат економічних наук, доцент Володимир Цуркан, старший викладач Лідія Коротка, кандидат економічних наук, доцент Володимир Трихін, кандидат економічних наук, доцент Олена Рибалко, викладач Юлія Скорнякова та інші.

Серед організаторів конференції варто відзначити старших викладачів кафедри обліку і аудиту Ольгу Черкащину, Олену Наєнко та Валентину Гончарову.

Студенти, в основному, цікавилися питаннями подальшої професійної підготовки на практиці, можливостями кар’єрного росту, сертифікації бухгалтерських вмінь, а також тим, як отримати такий сертифікат. Подібні заходи на факультеті запланували зробити традиційними.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ