Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей юридичного факультету в ЗНУ

День відкритих дверей юридичного факультету в ЗНУ

12.12.2006 09:15

У Запорізькому національному університеті пройшов День відкритих дверей юридичного факультету. Його організаторами виступили адміністрація нашого вишу та професорсько-викладацький склад юридичного факультету ЗНУ.

Метою цього заходу було ознайомлення абітурієнтів регіону із специфікою навчання на цьому факультеті та особливостями вступу до нашого університету. Свято розпочалося із привітального слова заступника декана юридичного факультету з гуманітарної освіти та виховання, доцента Віктора Сабадаша. Він від імені викладачів та студентів факультету він привітав школярів та підкреслив: «ті, хто оберуть для навчання наш факультет, ніколи не пошкодують про свій вибір, бо після закінчення навчання кожен випускник нашого факультету обов’язково знайде собі роботу в прокуратурі, у судових органах, у юридичних відділах підприємств тощо. Як бачимо, перспективи дуже різноманітні та цілком реальні, адже наш факультет надає своїм студентам високий рівень знань, умінь та професійних навичок, підтвердженим дипломом європейського зразка».

Проректор з навчальної роботи ЗНУ, доцент Олександр Бондар привітав присутніх від імені ректора та наголосив: «Перед вами зараз постав непростий вибір: ви повинні обрати навчальний заклад, у якому ви б змогли здобувати якісну та доступну вашим родинам вищу освіту. Варто пам’ятати при цьому, що ЗНУ – єдиний вищий державний класичний освітній заклад у регіоні».

Заступник декана юридичного факультету з навчальної роботи, професор Тетяна Коломоєць у своїй промові наголосила: «Мені хочеться подякувати усім вам за те, що ви завітали сьогодні до нас у гості. Вважаю необхідним ще раз звернути вашу увагу на деякі переваги навчання у нашому виші. По-перше, він має статус «національного», тому при зміні вищого навчального закладу ви маєте змогу переводитися на той же курс, на якому навчались у нас, а не на нижчий, як це часто практикується у інших вишах. По-друге, ми маємо конкретні докази високої якості навчання у ЗНУ: наші студенти вже кілька років поспіль посідають призові місця на Всеукраїнських олімпіадах із права. До того ж, вже п’ять років на нашому факультеті є стипендіати мерівської стипендії. І, нарешті, зниження цін на контрактну форму навчання ніяким чином не знижують його якості. Ми будемо дуже раді бачити вас у цих стінах уже в якості студентів нашого університету».

Декан факультету довузівської підготовки, доцент Ірина Бакаленко розповіла абітурієнтам про підготовчі курси, що проходять на базі нашого університету. «Будь-хто з вас може записатися на шестимісячні підготовчі курси, а дехто, безумовно, відвідує девятимісячні курси. Також існують такі форми підготовчих курсів, як трьохмісячні та місячні підготовчі курси. Також на юридичному факультеті протягом року проводяться олімпіади, переможці яких мають реальний шанс стати студентами нашого вишу бюджетної форми навчання ще до офіційного початку вступної кампанії». Також усім присутнім були роздані інформаційні буклети ЗНУ та профорієнтаційні номери Обласної академічної газети «Запорізький університет».

Після завершення урочистої частини заходу усі бажаючі мали змогу перевірити рівень своєї підготовки під час фахової олімпіади.

Вероніка СТАУЧЕНКО,

Дарина САНАКОЄВА,