Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у міжнародній конференції

Студенти ЗНУ взяли участь у міжнародній конференції

12.12.2006 15:59

Студенти юридичного факультету ЗНУ взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції студентів та молодих вчених «Права людини в умовах сучасного державотворення: теоретичні і практичні аспекти», що пройшла нещодавно у Сумах на базі Української академії банківської справи.

Організатором заходу виступив юридичний факультет цього вишу. Усього на конференцію завітало більше шістдесяти молодих вчених із різних куточків України. Запоріжжя було представлене лише нашим національним університетом. За словами заступника декана юридичного факультету з наукової роботи, доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри адміністративного та господарського права Тетяни Коломоєць, другокурсник Євген Волков та слухач магістратури Олександр Аніскевич виступили на конференції із доповідями, присвяченими досить актуальній проблематиці: політичне репресування, дотримання прав на соціальний захист саме студентів та інше.

За результатами роботи усіх юних вчених вийшли друком кілька збірок найцікавіших наукових досліджень, у число яких потрапили і роботи студентів юридичного факультету ЗНУ.

Марічка КАНЦЕЛЯРИСТ