Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Дар відомого митця

Дар відомого митця

14.12.2006 12:58

Сьогодні у творчій майстерні відомого скульптора, члена Спілки скульпторів України Бориса Раппопорта відбулось вручення представникам Запорізького національного університету барельєфу «Пісні слов’янської Кліо».

Помічник ректора з виховної роботи, кандидат біологічних наук, доцент Наталя Воронова та начальник відділу гуманітарної освіти і виховання Олексій Фурса від імені адміністрації нашого ВНЗ та професорсько-викладацького і студентського колективів висловили щиру подяку митцю і запевнили, що незабаром у стінах Запорізького національного відбудеться урочисте відкриття барельєфу. Наталя Валентинівна також висловила сподівання, що Борис Раппопорт обов’язково буде присутнім на цьому заході. На знак подяки скульптору подарували квіти та «Ювілейну книгу ЗНУ».

Мовою образів та асоціацій барельєф репрезентує розвиток збройних сил нашої країни. Його родзинкою є поєднання словянської історії і давньогрецької міфології.

Наталка ЖЕЛНОВА