Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інтелектуальний турнір із права у ЗНУ

Інтелектуальний турнір із права у ЗНУ

14.12.2006 15:19

На юридичному факультеті Запорізького національного університету провели інтелектуальний турнір, приурочений до Дня суду України. Його організаторами виступили Наукове студентське товариство факультету (голова Павло Лютиков) та Ліга студентів запорізького осередку Асоціації правників України на чолі із її головою, третьокурсником Михайлом Віхляєвим.

Журі, до складу якого входили в.о. декана, професор Тетяна Коломоєць і заступник декана з питань гуманітарної освіти та виховання Віктор Сабадаш, оцінювало виступи трьох команд: «Лампочки імені В. І. Леніна» (збірна другого курсу), «Рубікона» (третій курс) та «Ave, justicia» (команда четвертого курсу).

Турнір складався з трьох етапів. Перший проходив у форматі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», присвяченої питанням історії становлення правової системи України, різним аспектам адвокатури та структурі вітчизняного судового апарату.

Завданням другого туру було продемонструвати свої ораторські здібності, склавши та виголосивши промову-експромт на одну із запропонованих журі тем. У найкращому становищі опинилася команда четвертого курсу, гравці якої посіли перше місце у «Що? Де? Коли?» та здобули право найпершими вибрати тему для виступу.

Заключний етап турніру - «Конкурс капітанів», де кожен учасник повинен був протягом трьох хвилин дати відповідь на 15 запитань, які стосуються судової системи України, різних аспектів адвокатури та історії судів у нашій країні.

Підбивши підсумки трьох конкурсів, журі визначило переможця - команду «Ave, justicia» (четвертий курс). У якості нагороди її члени отримали солодкий приз. Крім того, усіх учасників змагань нагородили Почесними грамотами.

Наприкінці заходу професор Тетяна Коломоєць наголосила: «Ми слідкували за тим, щоб переміг найкращий. Але й ті, хто не посів перше місце зміг здобути корисні навички практичної роботи, тому цей турнір приніс чималу користь і їм. Бажаю вам успіхів у вашій подальшій діяльності, пов’язаній із вивченням права».

Марія КОЗЛОВСЬКА