Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Орбіта-Університет» виграла у «Галичанки-Галекспорт»

«Орбіта-Університет» виграла у «Галичанки-Галекспорт»

25.12.2006 17:50

22-24 грудня волейбольна команда Запорізького національного університету «Орбіта-Університет» (ЗНУ) провела зустрічі із командою «Галичанка-Галекспорт» (Тернопіль) - у межах 7-го туру 1-го кола Чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд супер-ліги в сезоні 2006-2007 років.

Волейболістки виграли у двох іграх із рахунком 3:1. Таким чином, «Орбіта-Університет» (ЗНУ) у загальному заліку змагання посідає 2 місце - розділяє його із «Сєвєродончанкою» (Сєвєродонецьк). За словами тренера команди, старшого викладача кафедри спортивних ігор Запорізького національного університету Сергія Попова, спортсменки відпрацювали на повну силу. Наступного разу наші волейболістки гратимуть вже у середині січня 2007 року.