Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майстер-клас від Володимира Сидoрова

Майстер-клас від Володимира Сидoрова

25.12.2006 16:57

22 грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології, у рамках заходів, присвячених 15-річчю факультету, пройшов майстер-клас, проведений спеціалістом у галузі соціальної роботи, першим президентом Української асоціації соціальних педагогів та спеціалістів з соціальної роботи Володимиром Сидоровим (Донецьк).

Тема зустрічі - «Професійна діяльність соціального працівника: рольовий підхід». Володимир Миколайович презентував студентам та викладачам, присутнім на майстер-класі, свій підручник, у якому викладено ключові питання щодо системи науково-практичних підходів до професійної діяльності соціального педагога та соціального робітника у контексті групової соціальної роботи. В рамках зустрічі розглядалися питання з узагальнення конкретних функціонально-рольових досліджень у період з 1995 по 2006 роки.

Олена СКОК