Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету посіли третє місце у нацмоделі Верховної Ради

Студенти юридичного факультету посіли третє місце у нацмоделі Верховної Ради

27.12.2006 14:05

Студенти юридичного факультету ЗНУ взяли участь у роботі другого туру Першої національної моделі Верховної Ради України, яка пройшла на базі Донецького національного університету. За підсумками заходу вони посіли третє місце.

Згідно офіційних правил національної моделі Верховної Ради, робота велася в підкомітетах: так, як і в першому турі, що проходив на базі Одеської національної юридичної академії.

Другокурсники Євген Волков та Інна Мельник працювали у режимі першого, другого та третього читань (аналогічних режиму роботи реальної Верховної Ради України), беручи активну участь у обговоренні кількох законопроектів.

Прокоментувала роботу своїх студентів в.о. декана юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць:

- Студенти проявили неабияку активність у роботі нацмоделі Верховної Ради і до університету повернулися із дипломами переможців. До речі, перш ніж потрапити до списку учасників національної моделі, наші другокурсники проходили досить жорсткий відбір: подавали резюме, демонстрували знання конституційного процесу тощо. Зазначу що, у рамках активної співпраці з Донецьким національним університетом вже існує домовленість щодо проведення на початку березня наступного року аналогічного заходу на базі нашого Запорізького національного університету.

Марія КАНЦЕЛЯРИСТ