Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відкриття головної новорічної ялинки у ЗНУ

Відкриття головної новорічної ялинки у ЗНУ

28.12.2006 10:51

У Запорізькому національному університеті відбулося відкриття головної ялинки, на якому крім представників адміністрації, викладачів та студентів усіх факультетів нашого вишу, були присутні і діти співробітників ЗНУ. Організаторами цього заходу виступили відділ гуманітарної освіти та виховання ЗНУ, а також помічник ректора з виховної роботи, доцент Наталія Воронова.

Перший проректор ЗНУ, професор Федір Турченко від імені ректора привітав усіх присутніх із наступаючим Новим роком і побажав їм усіх гараздів та щастя у 2007 році. Також на заході були присутні проректор з наукової роботи, професор Віктор Грищак, помічник ректор з виховної роботи, доцент Наталія Воронова та інші представники професорсько-викладацького складу Запорізького національного університету.

Свято розпочалося показом різдвяного вертепу, підготовленого студентами філологічного факультету під керівництвом заступника декана філологічного факультету, доцента Валентини Ніколаєнко. Від факультету журналістики із ліричною піснею виступила  студентка четвертого курсу Юлія Мураховська. А потім Дід Мороз та Снігуронька запропонували усім присутнім традиційно попрохати: «Ялинко, гори!» – і новорічна красуня зразу ж спалахнула кольоровими вогнями гірлянд. Звісно, у всіх присутніх був чудовий настрій, але найбільше зраділи диву малюки, які танцювали навколо ялинки новорічний хоровод.

Таміла Тарасенко

Олена Скок