Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Новий рік на факультеті соціології та управління

Новий рік на факультеті соціології та управління

29.12.2006 11:47

Новорічний концерт факультету соціології та управління був повністю організований самими студентами, під керівництвом голови студентської ради факультету Інни Ротарєвої.

Найцікавішим моментом стала посвята викладачів у... студенти та відзначення грамотами найкращих. У номінації «найдушевніша та найчарівніша» кращою визнали заступника декана з виховної роботи Анну Бойко, яка завжди знаходить добре слово для всіх оточуючих. «Відмінником навчання» оголосили декана факультету Максима Лепського, котрий нещодавно захистив докторську дисертацію. «Найвеселішим» став викладач Ігор Кудінов. А ось «найелегантнішою» визнали завідуючу кафедрою політології Тетяну Ніколаєву, яка «може сказати «ні» будь-якому політику».

Оновлена команда КВК «Без цензури» спеціально до новорічного свята підготувала нову програму «Викладачі в обличчях».

Найбільше були задоволені концертом викладачі, бо він став для них цілковитим сюрпризом і приємним новорічним подарунком.

Наталка Желнова