Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Візит київського видавця до Запорізького національного

Візит київського видавця до Запорізького національного

20.01.2007 14:16

До Запорізького національного університету з робочим візитом завітав директор київського видавництва юридичної літератури «Істина», професор Олександр Старцев.

Метою його візиту стала презентація підручника з адміністративного права. Авторський колектив - викладачі нашого вишу. Книга має гриф Міністерства освіти і науки України, рекомендована для використання при вивченні правознавства на неюридичних факультетах вищих навчальних закладів та у спеціалізованих закладах середньої ланки освіти з поглибленим вивченням правознавчих дисциплін. Під час розмови з в.о. декана юридичного факультету Тетяною Коломоєць були намічені шляхи подальшої співпраці видавництва з університетом.

За словами професора Олександра Старцева, видавництво «Істина» існує з 1999 року. За цей час налагодило співпрацю з провідними вишами України, серед яких Львівський державний університет внутрішніх справ та Київський інститут внутрішніх справ імені Ярослава Мудрого. «Найголовніше для нас - щоб поліграфічна продукція мала попит у читачів. Тобто, вона повинна відзначатися актуальністю теми та професійним опрацюванням матеріалу. Нам пощастило зав’язати ділові стосунки із в.о. декана юридичного факультету вашого університету Тетяною Коломоєць. Адже викладацький склад факультету має високий професійний рівень, це підтверджує створений підручник. Сподіваюся, що наша співпраця буде взаємовигідною». В. о. декана, професор Тетяна Коломоєць, коментуючи слова гостя, зазначає: «Видавництво зараз може вважатися одним із провідних в Україні. Нам пощастило, що ми можемо співпрацювати з ним. Коли три роки тому ми вийшли на колектив «Істини», це вже стало своєрідним визнанням нашого професійного рівня. Подальша ж співпраця свідчитиме про те, що ми продовжуватимемо вдосконалюватися та рости у професійному напрямку».

У планах видавництва цього року – вихід ще двох підручників: «Адміністративне судочинство» і «Фінансове право України», підготовлені професорсько-викладацьким колективом Запорізького національного.

Крім того, оскільки зазначене видавництво спеціалізується на виданні різнопланової поліграфічної продукції, зокрема, фахових журналів, таких, як «Вісник прокуратури», що входять до переліку ВАК, планується, що студенти, аспіранти та здобувачі нашого університету в майбутньому будуть активно співпрацювати з періодичними виданнями «Істини». Тим більше, що у «Віснику прокуратури» вже вийшло кілька статей викладача юридичного факультету Олега Синєокого, котрий минулого року захистив кандидатську дисертацію.

Таміла ТАРАСЕНКО