Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ посів третє місце у всеукраїнському конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту

24.01.2007 10:48

За підсумками Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання та спорту у ВНЗ України Запорізький національний університет у загальному заліку посів почесне третє місце серед близько семидесяти вишів нашої держави.

Компетентне журі оцінювало позитивні результати роботи навчальних закладів з фізичного виховання і спорту за 2006 рік. До уваги бралися такі критерії, як кількість функціонуючих спортивних секцій та тих, хто у них займається, скільки коштів витрачається на проведення спортивних заходів, стан матеріально-технічної бази: кількість спортивних майданчиків, залів, аудиторій та інших приміщень. Також враховувалися такі показники, як кількість майстрів спорту (у нас їх понад тридцять осіб), членів Збірних команд України з різних видів спорту, призові місця спортсменів, їхні досягнення (Чемпіонати світу, Європи, України серед дорослих, юніорів тощо), результати універсіад, встановлені рекорди.

До речі, у попередньому – обласному – етапі конкурсу ЗНУ посів перше місце. Після чого данні направили у Київ. Змагання такого рівня проводяться вперше (конкурс оголосили згідно розпорядження Президента України), але в планах організаторів – зробити їх традиційними.

Марія КАНЦЕЛЯРИСТ