Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В університеті відбувся конкурс краси

В університеті відбувся конкурс краси

30.03.2007 15:51

28 березня в Палаці культури ім. Дроб’язка пройшло феєричне свято жіночності і краси "Міс ЗНУ". Тринадцять найкрасивіших студенток Запорізького національного університету розкривали перед глядачами свої таланти у кількох конкурсних номінаціях, серед яких: дефіле, PR, вихід у купальниках та світський раут.

Шалена підтримка глядачів – а їх прийшло стільки, що в залі яблуку ніде було впасти – перетворили свято краси ще й на своєрідне змагання факультетських груп вболівальників. "Підтримка друзів дуже важлива для конкурсанток, адже це додає їм наснаги та піднімає настрій", - зазначив представник студентської ради юридичного факультету Євген Волков.

Свято краси – це, насамперед, шоу, і вже потім – змагання, де є боротьба і судді. До речі, у ролі останніх виступили голова культмасового сектора Студентської ради ЗНУ Юлія Лотоцька, начальник виховного відділу Олексій Фурса та шановні спонсори заходу.

Фаворитів визначили вже перші три конкурси. Не став несподіванкою і фінальний "Світський раут", де конкурсантки постали перед глядачами у вишуканих вечірніх сукнях та разом з кавалерами. До цього красуні порадували глядачів екстраординарним вбранням із незвичних матеріалів, як-от пір’я пави та пластикові стаканчики. Були запальні танці й ліричні пісні, романтичні міні-вистави та епатажні перфоманси і, навіть, гімн України у виконанні представниці факультету менеджменту.

За результатами усіх конкурсів, Першою Віце-міс стала студентка юридичного факультету Наталія Приладишева, звання Віце-міс виборола Кристина Вольвач з факультету фізичного виховання, а переможницею конкурсу "Міс-ЗНУ – 2007" жюрі визнало першокурсницю факультету журналістики – Яну Крикавцову. Підтримка залу, щирість у відповідях на запитання ведучого та прагнення подарувати глядачам свято допомогли стати «Міс глядацьких симпатій» представниці факультету соціальної педагогіки та психології Анні Гранкіній (котра також стала "Міс Мрія"). Проте, всі конкурсантки, окрім подарунків від спонсорів свята: молодіжного мобільного оператора «djuice», італійської косметичної компанії "Botega Verdi", магазину "Будинок іграшок" та ПП "Макаренкова", а також квіти від флористичного салону "Розовая точка" - отримали і свої титули: "МІс Авангард", "Міс Фото", "Міс Досконалість", "Міс Геніальність", "Міс Грація", "Міс Талант", "Міс Чарівність", "Міс Посмішка", "Міс Елегантність".

Три найчарівніші студентки ЗНУ будуть представляти наш університет на міському конкурсі красі серед вишів, отже, свято весни не закінчується.

За словами голови студради ЗНУ Івана Корсуна, цей конкурс ми присвятили весні, жіночій красі й усьому жіноцтву загалом. Організовували його студентська рада Запорізького національного університету та відділ гуманітарної освіти та виховання. Підготовка до цього заходу тривала близько трьох-чотирьох тижнів. Це - не перший і, гадаю, не останній подібний захід у нашому університеті. Сподіваюся, що наступного року він буде ще кращим, ще масштабнішим.

Ігор САМОКИШ, Наталя ДРАГАН, Зінаїда БЕЛЕВІТІНА