Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Свято людей, закоханих у слово

Свято людей, закоханих у слово

02.04.2007 17:05

2 квітня в актовій залі другого корпуса ЗНУ відбулося урочисте святкування Дня філологічного факультету.

Святкування проходило в особливому режимі: дівчата-ведучі перемежовували оголошення оригінальних номінацій серед студентів і викладачів цілою палітрою танцювальних, поетичних, театральних і пісенних номерів. В межах номінацій кафедра українознавства була названа «хвилею бурхливої творчості», а кафедра зарубіжної літератури – «місцем найпотаємніших мрій і бажань». Ще двома «врожайними» номінаціями, котрі зібрали в собі цілі викладацькі суцвіття, виявилися «найвимогливіший викладач» та «найм’якіше серце». Декан факультету, кандидат філологічних наук, доцент Тамара Хом’як, ставши лауреатом однієї з номінацій, побажала студентам не розчаруватися в тому, що вони обрали цей фах і наголосила, що філологічний факультет зібрав людей, закоханих у слово.

Студентство факультету на святі отримало чимало позитивних характеристик: були згадані його чисельні наукові досягнення, перемоги в фото- та спортивних конкурсах.

Розважальна програма відзначилася, зокрема, кількома гумористичними сценками, в якості дружнього подарунка підготовленими студентами факультету соціальної педагогіки та психології. Але театральне джерело привітань на цьому не вичерпалося. Згодом самі ж філологи розіграли уривок з трагікомедії Івана Нечуй-Левицького «Кайдашева сім’я». Ще однією «живинкою» свята став виступ дівчат з музичного колективу «Леді’S».

Олесь БАРЛІГ