Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Круглий стіл на тему «Проблеми та напрямки покращення юридичної освіти на сучасному етапі розвитку вищої освіти»

29.05.2007 15:47

29 травня у ЗНУ відбувся круглий стіл на тему «Проблеми та напрямки покращення юридичної освіти на сучасному етапі розвитку вищої освіти».

Захід пройшов під егідою юридичного факультету Запорізького національного університету, Ліги студентів Асоціації правників України, Наукового студентського товариства ЗНУ та за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Як повідомив голова запорізького осередку Ліги студентів АПУ Віхляєв Михайло, ці публічні слухання пройшли у рамках проекту «Перший крок до кращої правничої кар’єри». А взагалі, аналогічні заходи найближчим часом відбудуться ще у 10 містах України. Публічні слухання проводяться з метою зробити комплексний аналіз існуючих сьогодні проблем вищої юридичної освіти та визначити напрямки їх вирішення. За підсумками слухань буде сформовано збірник рекомендацій щодо покращення юридичної освіти в Україні.

Під час роботи круглого столу студенти-правники юридичного факультету ЗНУ розглянули ряд запитань, серед яких «Проблеми поєднання практики з теорією під час отримання юридичної освіти», «Інтерактивні методики у навчальному процесі студентів правників: ефективність та проблеми впровадження», «Забезпечення юридичною літературою», «Роль юридичної клініки у контексті вдосконалення практичної частини навчального процесу на юридичних факультетах».

Наталя ДРАГАН