Головна сторінка / Викладачі / Лепська Наталія Володимирівна

Лепська Наталія Володимирівна

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра політології

Кандидат політичних наук, доцент кафедри

Розклад консультацій

• Середа 14:30 - 16:05
  • Понеділок (числівник) 14:30 - 16:05
  • Дисципліни

• Політичне прогнозування та проектування
    • Інформаційна політика та аналітичні структури в сучасній політиці
    • Основи геополітики
    • Актуальні проблеми сучасної політичної науки
    • Міжнародні політичні організації та структури
    • Міжнародні політичні організації та безпекові структури
    • Основи геополітики (вибіркова дисципліна)
    • Технології PR (вибіркова дисципліна)
    • Прикладні політичні дослідження
    • Міжнародні відносини (вибіркова дисципліна)
    • Експертно-аналітична діяльність та прогнозування в політичній сфері (програма підготовки PhD з політології )
    • Політологія (вибіркова дисципліна)

Біографія

Вищу освіту здобула у Запорізькому національному університеті (ЗНУ) на історичному факультеті за спеціальністю «історик, викладач історії та суспільних дисциплін». У 2007 р. вступила до аспірантури Запорізького національного університету за спеціальністю «політологія». З 2007 р. працює на кафедрі політології факультету соціології та управління ЗНУ. У 2011 захистила дисертацію кандидата (PhD) політичних наук на засіданні спеціалізованої вченої ради Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова (м. Київ) за темою «Політична компетентність у програмуванні розвитку суспільства». Впродовж 2016 – 2018 р.р. навчалася у докторантурі Запорізького національного університету. Наразі працює над дисертацією за темою «Феномен «сили» в сучасному геополітичному просторі» на здобуття наукового ступеня доктора політичних наук. Є сертифікованим учасником грантового проекту Інтенсивного тренінгового інституту з методології медіадосліджень, Міжнародної ради досліджень і обмінів (IREX) та Запорізького національного університету (квітень – жовтень 2017 р.). Пройшла стажування за Програмою U-LEAD в рамках інституційного партнерства між Європейським Університетом Віадріна (Німеччина) та Запорізьким Національним Університетом (липень 2018 р. – січень 2019 р.). Упродовж березня - травня 2021 пройшла курс підвищення кваліфікації «Міжнародна школа фасилітаціі» (Університет суспільних наук, м. Лодзь, Польща, Фундація CEASC). У червні - липні 2021 взяла участь у міжнародному стажуванні (Польща – Україна) за програмою підвищення кваліфікації «Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах вищої освіти: європейський досвід».

ORCID ID https://orcid.org/0000-0001-6010-423X

Сфера наукових інтересів: геополітика, міжнародні відносини, політичне і геополітичне прогнозування, державний брендинг, інформаційна політика, теорія і практика рекламної діяльності, політичні комунікації. Є автором 55 публікацій, в тому числі 3 монографії (у співавторстві), 1 стаття у журналі, що індексується у Scopus, 2 підручника (у співавторстві), 4 навчально-енциклопедичних словників-довідників, 5 навчальних посібників з проблем політології, політичної теорії, геополітики, політичного прогнозування, політичної модернізації, 3 хенд-буків з проблем місцевого самоврядування та геополітичних досліджень. Була організатором та брала участь у дослідженнях медіапростору регіональної теле-радіокомпанії «Алекс», маркетингових досліджень мережі магазинів «SELA» та Запорізької кондитерської фабрики, фокус-групового дослідження туристичного розвитку національного заповідника «Хортиця», стратегічного аналізу розвитку обласної газети «Запорізька правда». Є одним з авторів та організаторів діючого проєкту з політичного аналізу та прогнозування «Геополітичні студії» для студентів факультету соціології та управління ЗНУ.

Інформація надана факультетом соціології та управління

Лепська Наталія Володимирівна