Головна сторінка / Викладачі / Бойко Ганна Валентинівна

Бойко Ганна Валентинівна

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра соціальної філософії та управління

доцент кафедри, кандидат психологічних наук, доцент

Дисципліни

• Теорія соціальної роботи,
  • персонологія,
  • медіаторні технології,
  • організація волонтерського руху,
  • основи психодіагностики та психоконсультації в соціальній роботі,
  • соціальна робота в громаді,
  • соціальна робота з безробітними

Біографія

Народилась у м. Запоріжжі у 1962 році, закінчила Запорізький індустріальний інститут у 1984 році, Запорізький державний університет у 1993 році, захистила кандидатську дисертацію у Харківському національному університеті ім. В.Н.Каразіна за темою "Трансформація уявлення про себе в умовах кризи, повязаної з втратою роботи". З 1997 року працює в Запорізькому національному університеті, з 2006 року на посаді доцента кафедри соціальної філософії та управління. Займається консультативною та тренінговою діяльністю, Член Всеукраїнської спілки Системної та короткотермінової терапії. Має відповідні сертифікати європейського зразка.

Наукова робота

Опубліковано більше 40 праць, 3 навчальних посібники, 10 монографій, 1 з яких без співавторства.

Сфера наукових інтересів: переживання особистістю кризових ситуацій, професійний розвиток особистості, соціальна робота в громаді, організація волонтерської діяльності серед молоді

Інформація надана факультетом соціології та управління

Бойко Ганна Валентинівна