Головна сторінка / Викладачі / Маліновська Ольга Станіславівна

Маліновська Ольга Станіславівна

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра філософії, публічного управління та соціальної роботи

Кандидат філософських наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• Четвер, 11.00 - 12.00 (315, 4 корп.),
  • за домовленістю - Zoom, Скайп, Viber

Дисципліни

• Сучасна європейська філософія
  • Методика викладання філософських дисциплін
  • Актуальні проблеми філософії культурознавства
  • Філософія педагогічної свідомості
  • Управлінська культура соціального працівника
  • Професійна майстерність і професіографія соціального працівника
  • Соціальна робота з сім'єю та молоддю

Народилась у м. Запоріжжі.

1993 р. – закінчила з відзнакою філологічний факультет Запорізького державного університету.

2002 р. – вступила до аспірантури ЗНУ на спеціальність «Соціальна філософія та філософія історії».

2002-2007 – викладач кафедри культурології ЗНУ.

З 2007 р.  і дотепер  працює на кафедрі соціальної філософії та управління.

2010 р. – захистила кандидатську дисертацію на тему «Взаємозв’язок особистого та суспільного у формуванні громадянина суверенної України», отримала науковий ступінь кандидата філософських наук.

2014 р. – отримала вчене звання доцента кафедри соціальної філософії та управління.

З 2013 року – заступник завідувача кафедри соціальної філософії та управління з навчальної та навчально-методичної роботи.

2010 – 2020 рр. – Голова науково-методичної ради факультету соціології та управління ЗНУ.

Має досвід педагогічної роботи у школі та у коледжі (ЕПК). Вчитель вищої категорії, вчитель-методист.

З 2014 р. брала участь у підготовці і проведенні ліцензування та акредитації спеціальностей «Соціальна робота» і «Філософія».

Входила до складу проєктної групи з розробки та забезпечення освітньо-професійної програми «Філософія» для здобувачів ступеня вищої освіти магістра.

Наразі є членом проєктної групи освітньо-професійної програми "Європейські філософські студії і креативні індустрії" спеціальності "Філософія" для здобувачів ступеня вищої освіти бакалавра.

Стаж науково-педагогічної роботи – 25 років.

Має більше 30 наукових праць та навчально-методичних розробок.

Сфера наукових інтересів: сучасна зарубіжна філософія, культурологія, філософія культурознавства, сучасні проблеми виховання і освіти, формування громадянської свідомості, філософські аспекти проблеми інтелігенції.

Інформація надана факультетом соціології та управління

Маліновська Ольга Станіславівна