Головна сторінка / Викладачі / Лепський Максим Анатолійович

Лепський Максим Анатолійович

ЗНУ Викладачі Факультет соціології та управління Кафедра соціології

Доктор філософських наук, професор, голова дослідницкого комітету «Соціальне прогнозування» Соціологічної асоціації України»

Розклад консультацій

• вівторок 11:00 -12:50;
  • середа 11:00 - 12:50
  • Дисципліни

• Сценарне планування та прогнозування
    • Сучасна соціологія конфлікту
    • Методологія і логіка наукового дослідження
    • Методологія і логіка соціологічного наукового дослідження
    • Соціальне прогнозування територіального розвитку
    • Соціальне прогнозування
    • Соціологічний профайлінг злочинця
    • Медіаторні технології врегулювання конфліктів
    • Практикум з медіаторних технологій
    • Соціологія агресії та злочинності

Біографія

Захистив диплом за спеціальністю історія, спеціалізація всесвітня історія (сходознавство) Запорізького національного університету. Захистив кандидатську (PhD) дисертацію «Взаємозв''язок життя і смерті: проблема виживання». Захистив докторську дисертацію (full prof.) «Взаємозв''язок оптимізму та песимізму: проблема соціальної перспективи» в Інституті вищої освіти Академії педагогічних наук України.

? голова дослідницького комітету Соціологічної асоціації України з соціального прогнозування;

? науковий керівник і один із засновників кримінологічної дослідного Центру (м.Київ, Україна)

? академік Української академії наук,

? голова президії (chairmen), академік Європейської академії наук України,

? член редколегії Німецьких наукових журналів "Вісник: результати роботи вчених: соціологія, кримінологія, філософія і політологія», "Експедиція".

? сертифікований VIP-тренер по переговорам і медіації,

? тренер зі стратегічного управління

Наукова робота

Максим Анатолійович Лепський (https://orcid.org/0000-0001-5604-641X; https://scholar.google.com.ua/citations?user=tjOyxDYAAAAJ&hl=uk) автор 230 робіт, в тому числі 18 монографій, 13 навчальних посібників та двох підручників з проблем соціального та політичного прогнозування, моделювання і вирішення конфліктів, миротворчості та людського розвитку, публічного управління та місцевого самоврядування, дослідження медіа-простору, 6 авторських свідоцтв , під його керівництвом захистилися 11 кандидатів наук і 2 доктори наук.

Організатор і учасник понад 50 соціально-орієнтованих міжнародних, всеукраїнських та регіональних проектів, зокрема ПРООН-ЄС, USAID, публічного агентства «Шведський інститут», U-LEAD, ТЕАM Europe при представництві Євросоюзу в Україні, Deutsche Gesellschaft f?r Internationale Zusammenarbeit (GIZ), Соціологічної асоціації України, міжнародному консорціумі університетів «Університети за мир». Досвід більше 28 років менторства, навчання, тренера, політтехнолога (з 1994 року), медіації, проведення майстер-класів, організації фундаментальних та прикладних досліджень.

Інформація надана факультетом соціології та управління

Лепський Максим Анатолійович