Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Костюк Віктор Володимирович

Костюк Віктор Володимирович

ЗНУ Викладачі Факультет журналістики Кафедра журналістики

Кандидат педагогічних наук, доцент, декан факультету журналістики

Графік консультацій

• Вівторок та середа 12:55-14:15

Дисципліни

• Методика викладання фахових дисциплін
  • Вступ до спеціалізації
  • Пед.майстерність
  • Радіовиробництво

Біографія

Закінчив філологічний факультет Сумського державного педагогічного інституту імені А. С. Макаренка (спеціальність – українська мова та література (1981 р.), філологічний факультет Запорізького державного університету (спеціальність – журналістика) (2004 р.), аспірантуру Запорізького Інституту післядипломної педагогічної освіти (1998 р). Захистив кандидатську дисертацію «Творче самовиявлення особистості у навчально-виховному процесі» в Луганському державному педагогічному університеті імені Т. Г. Шевченка за спеціальністю «теорія та історія педагогіки» (1999 р).

Брав участь у таких міжнародних програмах підвищення кваліфікації:

• навчання в галузі журналістики з програми міжнародних відвідувачів-лідерів «Журналістська освіта в США» (вересень 2007 р.), організатор – Державний департамент США;
  • стажування з теми «Мовні, літературні та історичні аспекти болгарської культури» при Шуменському університеті "Епископ Константин Преславски" (Болгарія, липень 2017 р.)

E-mail: kostuk_viktor@ukr.net

Наукова робота

Сфера наукових інтересів: журналістика, методика викладання у вищій школі, медіаосвіта.

Автор більш як 50 наукових публікацій.

Інформація надана факультетом журналістики

Костюк Віктор Володимирович