Стара версія

• Неорганічна хімія
  • Аналітична хімія
  • Хімічний аналіз якості води
  • Аналіз природних та стічних вод
  • Хімія лікарських засобів

Графік консультацій

• Середа 14:30-15:30 ауд. 213а
  • Четвер 15:00-16:00 ауд. 213а

Народилася на Волині.

У 1982 р. з відзнакою закінчила фармацевтичний факультет Запорізького державного медичного інституту, за фахом провізор. З серпня 1982 р. по вересень 1987 р. працювала в аптеках м. Ірпіня та м. Запоріжжя.

З 1987 р. працювала на посаді викладача фармацевтичних дисциплін Запорізького медичного училища Придніпровської залізниці.

В грудні 1997 р. у Вченій раді при Львівському державному медичному університеті захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 15.00.02 – «Фармацевтична хімія та фармакогнозія».

З 1999 р. працювала на посаді старшого викладача, а з 2001 р. працює на посаді доцента кафедри хімії ЗНУ. Педагогічний стаж роботи 32 роки.

За період роботи показала себе відповідальним, вимогливим та ініціативним працівником. Прикладає значних зусиль щодо активізації навчального процесу та професійного розвитку студентів, формуванню їх активної громадянської позиції. Постійно вдосконалює свої професійні якості.

Наукова робота

Проводить роботу щодо забезпечення якісної підготовки висококваліфікованих фахівців в галузі хімії, біології та екології, бере активну участь в розробці та удосконаленні навчально-виховного процесу на загально університетському рівні.

Під її керівництвом  підготовлено ряд дипломних, магістерських робіт.

Панасенко Т.В. проводить значну роботу з учнями шкіл м. Запоріжжя з підготовки науково-дослідних робіт МАН. Учні займали призові місця в обласних турах МАН, а також приймали участь в республіканському турі МАН.

Має більше 120 публікацій наукового та навчально-методичного характеру.

Неодноразово нагороджувалась: має подяки ректора за успіхи в науковій та педагогічній діяльності, нагороджена Почесною грамотою Запорізької обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток освіти і науки та справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів, Подякою Міністерства Освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність.

Панасенко Т.В. бере активну участь у суспільному житті біологічного факультету. Є головою профспілкового бюро біологічного факультету, а також членом Ради біологічного факультету, приймає активну участь у профорієнтаційній роботі.

Інформація надана біологічним факультетом

Панасенко Тамара Володимирівна