Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Перетятько Вікторія Віталіївна

Перетятько Вікторія Віталіївна

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Кафедра хімії

кандидат педагогічних наук, доцент

Дисципліни

• Методика викладання хімії
    • Методика викладання біології
    • Методика викладання природознавства
    • Сучасні методики навчання хімії
    • Сучасні методики навчання екології
    • Сучасні методики навчання біології
    • Педагогіка вищої школи і методика викладання фахових дисциплін
    • Виробнича педагогічна практика

Народилася у м. Запоріжжя.

У 1994 р. закінчила Мелітопольський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Хімія − Біологія».

З серпня 1994 р. працювала асистентом на кафедрі біохімії та імунології з курсом хімії в Запорізькому державному університеті.

З 1996 по 1998 рр. заступник декана біологічного факультету по заочному навчанню. У 2007-2011 рр. та 2013-2019 рр. – Голова науково-методичної ради біологічного факультету.

З 2007 р. працює на посаді доцента кафедри хімії Запорізького національного університету. Куратор студентської академічної групи 8.1028. Відповідає за проведення виробничої педагогічної практики у студентів-бакалаврів і магістрів спеціальностей «Біологія», «Екологія», «Хімія» біологічного факультету.

У 2006 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Наступність форм навчання в загальноосвітній школі і вищому закладі освіти як засіб дидактичної адаптації студентів» у спеціалізованій вченій раді Волинського державного університету ім. Лесі Українки.

Загальний науково-педагогічний стаж роботи у ЗНУ – 25 роки.

Наукова робота

Перетятько В.В. має більше 110 публікацій, з яких 80 наукових публікацій та 32 навчально-методичних розробок.

Приймає активну участь в роботі міжнародних, всеукраїнських та регіональних науково-практичних конференцій.

Керує науково-дослідною темою «Організація навчального процесу в загальноосвітніх і вищих навчальних закладах України студентів», під її керівництвом виконуються кваліфікаційні роботи магістрів.

Активно співпрацює з кафедрою дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, є членом журі обласної олімпіади для школярів з хімії.

Наукова робота Перетятько В.В. присвячена дидактиці і методиці навчання природничих дисциплін у закладах загальної середньої та вищої освіти.

Інформація надана біологічним факультетом

Перетятько Вікторія Віталіївна