Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Луганська Ольга Василівна

Луганська Ольга Василівна

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра хімії

Кандидат хімічних наук, доцент

Дисципліни

 • Електрохімія
 • Сучасні проблеми хімічної науки
 • Оптичні методи аналізу
 • Аналітична хімія
 • Вибрані розділи сучасної хімії
 • Методи виділення та ідентифікації природних сполук
 • Неорганічна хімія ІІ семестр
 • Основи технічного аналізу
 • Методи концентрації та розділення
 • Великий практикум з аналітичної хімії

Графік консультацій

 • П’ятниця 12:45-13:45 ауд. 108
 • П’ятниця 13:45-14:45 ауд. 108

Біографія

Народилася  у м. Запоріжжя.

У 1996 р. з відзнакою закінчила хімічний факультет Дніпропетровського державного університету за фахом хімік, викладач.

У 1999 р. закінчила аспірантуру Дніпропетровського державного університету.

В 2000 р. захистила кандидатську дисертацію у вченій раді при Дніпропетровському державному хіміко – технологічному університеті за темою: «Електрохімічні та аналітичні характеристики іоноселективних електродів, оборотних до пестицидів триазинового ряду» за спеціальністю 02.00.02 – «Аналітична хімія».

З 2001 р. – кандидат хімічних наук.

З 2000 по 2006 рр. – начальник випробувальної лабораторії ТОВ «Хімлекс».

З 2006 по 2008 рр. працює в Запорізькому національному університеті старшим викладачем кафедри хімії, з 2008 р. – доцент кафедри хімії.

Стаж педагогічної роботи у ЗНУ – 13 років.

Наукова робота

В сучасних умовах особливої уваги набуває розробка методик аналізу для новосинтезованих біологічно активних речовин, чому і присвячені наукові інтереси Луганської О.В., яка веде пошукові науково-дослідні теми: «Фізико-хімічні (УФ- та ІЧ, потенціометричні) дослідження взаємодії нових біологічно активних речовин, синтезованих на кафедрі хімії, з металами», «Розробка методик аналізу в хімії та біології, що базується на фізико-хімічних методах», державний реєстраційний номер 0115U004338. Під час виконання наукових робот проявляє дуже добрі ділові якості, глибоке знання хімічних дисциплін і предмета досліджень, а також уміле володіння сучасними методиками досліджень, обробки і аналізу матеріалу.

Вона є автором 204 наукових публікацій, з них 21 у фахових виданнях та 9 патентів. Після захисту дисертації опубліковано 188 праць, з них 13 у фахових виданнях, 9 патентів та 18 навчально-методичного характеру, 1 монографію, 1 навчальний посібник з грифом МОН.

Щорічно приймає активну участь у міжнародних конференціях, має публікації в Web of Science та Scopus, бере участь у підготовці студентів до виступів на науково-практичних конференціях. Підготувала конкурсну роботу бакалавра IV курсу Бондаренко С.В. спеціальності «Хімія», який став лауреатом обласного конкурсу для обдарованої молоді 2009 р.у галузі «Фармація».

Луганська О.В. виховує у студентів бережне ставлення до довкілля та історико-культурної спадщини країни, формує екологічну культуру та підвищує хімічну обізнаність студентів. Щорічно виконує обов’язки члена журі обласних олімпіад з хімії для школярів області з хімії.

Луганська О.В. приймає активну участь в роботі та суспільному житті факультету. Постійно проводить заходи, присвячені залученню абітурієнтів до Запорізького національного університету спеціальності “Хімія” («One day at the university»).

Проводить щорічно заліки та штабні об’єктивні тренування з цивільної оборони зі студентами та викладачами біологічного факультету як начальник штабу цивільного захисту.

Інформація надана біологічним факультетом

Луганська Ольга Василівна