Головна сторінка / Викладачі / Генчева Вікторія Іванівна

Генчева Вікторія Іванівна

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра хімії

Кандидат біологічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• понеділок, 14.30-15.50, кафедра хімії, 303 аудиторія

Дисципліни

• Біохімія (спеціальність 091 Біологія)
  • Біохімія з основами молекулярної біології (спеціальність 014 Середня освіта)
  • Біохімія (спеціальність 102 Хімія)
  • Хімія гетероциклічних сполук (спеціальність 102 Хімія)
  • Хімія високомолекулярних сполук (спеціальність 102 Хімія)
  • Функціональний та елементний аналіз (спеціальність 102 Хімія)
  • Хімія амінокислот
  • пептидів та білків (спецільність 102 Хімія)
  • Техніка експерименту (спеціальність 102 Хімія)
  • Хімічні процеси в живих організмах (спеціальність 102 Хімія)
  • Органічна хімія (спеціальність 014 Середня освіта)
  • Професійно-орієнтований практикум іноземною мовою (спеціальність 102 Хімія)

Графік консультацій

• понеділок, 14.30-15.50, кафедра хімії, 303 аудиторія

Народилася у м. Запоріжжя.

У 2004 р. закінчила магістратуру біологічного факультету Запорізького державного університету і отримала кваліфікацію магістра біології (диплом з відзнакою).

З лютого 2004 р. працювала лаборантом в науково-дослідній лабораторії біотехнології фізіологічно-активних речовин, під керівництвом д.б.н., професора Бражко О.А.

З 2004 по 2007 рр. навчалася в денній аспірантурі при Запорізькому національному університеті за спеціальністю 02.00.10 ? «Біоорганічна хімія».

У 2008 р. у спеціалізованій вченій раді при Інституті біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України (м. Київ) захистила кандидатську дисертацію на тему: «Біологічна активність S-заміщених похідних 2-метил-4-меркапто-8-метоксихіноліну» за спеціальністю 02.00.10 ? «Біоорганічна хімія». Науковий керівник – д.фарм.н., професор Людмила Олександрівна Омельянчик.

З 2007 р. працювала асистентом кафедри хімії ЗНУ, з 2010 р. – старшим викладачем кафедри хімії, з 2012 р. – доцентом кафедри хімії; 2014 р. – присвоєння вченого звання доцента кафедри хімії.

Науково-педагогічний стаж – 15 років.

Наукова робота

Займається науково-дослідною роботою в лабораторії біотехнології фізіологічно-активних речовин. Приймає участь у розробці методик синтезу, створенні віртуальної скринінгової бази похідних хіноліну за даними комп’ютерного прогнозу. Синтезувала більше 50 сполук, дослідила їх біологічні властивості. Продовжує пошук біологічно-активних сполук. Бере участь у роботі університетських, міжвузівських та міжнародних наукових конференціях; випуску та обговоренні наукових та навчально-методичних матеріалів.

Під її керівництвом підготовлено курсові роботи та кваліфікаційні роботи магістрів.

Автор 90 науково-методичних праць, у тому числі публікації у Scopus та Web of Science.

У 2008 р. нагороджена грамотою Ректора ЗНУ – з нагоди «Дня науки», у 2009 р. присвоєна премія Кабінетів Міністрів України, у 2012 р. отримала Подяку за високий рівень організації III Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми біології, екології та хімії»; Подяку ректора ЗНУ за третє місце у щорічному конкурсі «Краща навчально-методична розробка року», якісну і активну підготовку навчально-методичних матеріалів; нагороджена Почесною грамотою управляння і освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за активну участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання на базі ЗНУ у 2012 р.

У 2014-2015 н.р. отримала подяку ректора ЗНУ за плідну роботу з обдарованою молоддю, значний внесок, у розвиток студентської науково-дослідної роботи в та з нагоди Дня науки; подяку ректора ЗНУ за участь у проведенні IV Міжнародної науково-практичної конференції. «Сучасні проблеми біології, екології та хімії» (2015 р.), отримала диплом лауреата обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі фармації серед молодих спеціалістів (2015 р.); грамоту в.о. ректора ЗНУ за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди 30-ти річчя біологічного факультету (12 жовтня 2017 р., м. Запоріжжя).

У червні 2021 р. отримала подяку й грамоту ректора науково-педагогічним працівникам університету, які брали участь в аналітичних семінарах «Аналіз типових помилок абітурієнтів, виявлених під час тренінгових сесій із підготовки до ЗНО» для педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти на базі Регіонального освітньо-наукового інноваційного комплексу Запорізького національного університету.

Є секретарем науково-технічної ради біологічного факультету.

URL-посилання на профіль в SCOPUS: https://www.scopus.com/authid/detail.uri?authorId=55971186700

URL-посилання на профіль в Web of Science: https://publons.com/researcher/1757349/

URL-посилання на профіль в Google Scholar: https://scholar.google.com.ua/citations?user=PdjawQ8AAAAJ&hl=uk

ORCID ID: https://orcid.org/0000-0002-8764-4559