Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Генчева Вікторія Іванівна

Генчева Вікторія Іванівна

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра хімії

Кандидат біологічних наук, доцент

Дисципліни

  • Техніка експерименту
  • Біоорганічна хімія
  • Біохімія
  • Хімія високомолекулярних сполук
  • Хімія амінокислот, пептидів і білків
  • Функціональний та елементний аналіз
  • Професійно-орієнтований практикум іноземною мовою

Графік консультацій

  • Середа 13:45-14:45 ауд. 303
  • Понеділок 14:45-15:45 ауд. 303

Біографія

Народилася у м. Запоріжжя.

У 2004 р. закінчила магістратуру біологічного факультету Запорізького державного університету і отримала кваліфікацію магістра біології (диплом з відзнакою).

З лютого 2004 р. працювала лаборантом в науково-дослідній лабораторії біотехнології фізіологічно-активних речовин, під керівництвом д.б.н., професора Бражко О.А.

З 2004 по 2007 рр. навчалася в денній аспірантурі при Запорізькому національному університеті за спеціальністю 02.00.10 − «Біоорганічна хімія».

У 2008 р. у спеціалізованій вченій раді при Інституті біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України (м. Київ) захистила кандидатську дисертацію на тему: «Біологічна активність S-заміщених похідних 2-метил-4-меркапто-8-метоксихіноліну» за спеціальністю 02.00.10 − «Біоорганічна хімія». Науковий керівник – д.фарм.н., проф. Л.О. Омельянчик.

З 2007 р. працювала асистентом кафедри хімії ЗНУ, з 2010 р. – старшим викладачем кафедри хімії,  2012 р. – доцентом кафедри хімії.

Науково-педагогічний стаж – 14 років.

 

Наукова робота

Займається науково-дослідною роботою в лабораторії біотехнології фізіологічно-активних речовин. Приймає участь у розробці методик синтезу, створенні віртуальної скринінгової бази похідних хіноліну за даними комп’ютерного прогнозу. Синтезувала більше 50 сполук, дослідила їх біологічні властивості. Продовжує пошук біологічно-активних сполук. Бере участь у роботі наукових конференцій; випуску та обговоренні наукових та навчально-методичних матеріалів.

Під її керівництвом підготовлено кваліфікаційні роботи бакалаврів та магістрів.

Автор більше 70 науково-методичних праць, з яких з яких 2 патенти на корисну модель, 21 статті у фахових виданнях, 31 теза, 19 навчально-методичних видань.

У 2008 р. нагороджена грамотою Ректора ЗНУ – з нагоди «Дня науки», у 2009 р. присвоєна премія Кабінетів Міністрів України, у 2012 р. отримала Подяку за високий рівень організації III Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні проблеми біології, екології та хімії»; Подяку ректора ЗНУ за третє місце у щорічному конкурсі «Краща навчально-методична розробка року», якісну і активну підготовку навчально-методичних матеріалів; нагороджена Почесною грамотою управляння і освіти і науки Запорізької облдержадміністрації за активну участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання на базі ЗНУ у 2012 р.

У 2014-2015 н.р. отримала подяку ректора ЗНУ за плідну роботу з обдарованою молоддю, значний внесок, у розвиток студентської науково-дослідної роботи в та з нагоди Дня науки; подяку ректора ЗНУ за участь у проведенні IV Міжнародної науково-практичної конференції. «Сучасні проблеми біології, екології та хімії» (2015 р.), отримала диплом лауреата обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі фармації серед молодих спеціалістів (2015 р.); грамоту в.о. ректора ЗНУ за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти, підготовку висококваліфікованих фахівців та з нагоди 30-ти річчя біологічного факультету (12 жовтня 2017 р., м. Запоріжжя).

 

Інформація надана біологічним факультетом

Генчева Вікторія Іванівна