Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Карпенко Юрій Вікторович

Карпенко Юрій Вікторович

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Кафедра хімії

викладач

Дисципліни

  • Фізична хімія
  • Фізколоїдна хімія
  • Хімія (Підготовче відділення)

Біографія

Народився у м. Запоріжжя.

У 2008 р. з відзнакою закінчив Запорізьку загальноосвітню школу I-III ступенів №4.

У 2013 р. закінчив біологічний факультет Запорізького національного університету за спеціальністю «Хімія», освітній рівень магістр.

У 2012-2013 р. за сумісництвом працював у Запорізькій загальноосвітній школі I-III ступенів №72 з поглиблення вивчення хімії та біології, у 2013-2014 р. у Запорізькій загальноосвітній школі I-III ступенів №61.

У 2015 р. вступив до аспірантури при ЗНУ зі спеціальності 02.00.10 – «Біоорганічна хімія». З 2014 р. працює на посаді асистента кафедри хімії ЗНУ. Науково-педагогічний стаж – 3 роки.

Карпенко Ю.В. проводить лабораторні роботи з дисципліни «Фізична хімія» для студентів денної форми навчання за спеціальністю «Хімія»; «Фізколоїдна хімія для студентів денної форми навчання за спеціальністю «Біологія». Викладає на підготовчому відділені для майбутніх абітурієнтів дисципліну «Хімія».

Наукова робота

Науково-дослідна робота проводиться в напрямку дослідження біологічної активності нових сполук, синтезованих в лабораторії біотехнології фізіологічно-активних речовин ЗНУ.

Наукова робота Карпенко Ю.В. присвячена пошуку біологічно активних речовин та вивченню залежності між будовою та біологічною дією серед N-похідних акридинів, акридонів. Дані похідні за рахунок високої ліпофільності, плоского трициклічного акридонового ядра, гідрофільності та циклічної кетогрупи (C9=О) і залишку оцтової кислоти мають безліч унікальних фармакологічних властивостей: висока біологічна активність, гіпоалергенність й низка токсичність.

Приймає участь у роботі університетських, міжвузівських та міжнародних науково-технічних конференціях; випуску і у обговоренні наукових та навчально-методичних матеріалів, що розробляються співробітниками кафедри.

Інформація надана біологічним факультетом

Карпенко Юрій Вікторович