Головна сторінка / Викладачі / Бойка Олена Анатоліївна

Бойка Олена Анатоліївна

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра генетики та рослинних ресурсів

Кандидат біологічних наук за спеціальністю «Генетика», доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• Денне відділення - четвер 13-00 - 14-30,
  • заочне - середа 14-30 - 15-30

Дисципліни

• Інноваційні технології навчання біології
  • Анатомія та морфологія рослин
  • Генетика поведінки
  • Основи медичної генетики
  • Ландшафтна архітектура
  • Фізіологія рослин

Біографія

У 2005 році закінчила з відзнакою магістратуру Запорізького національного університету, а у 2016 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 03.00.15 – «Генетика» за темою «Успадковування та мінливість якісних та кількісних ознак рослин роду Lunaria L.». У 2021 році отримала вчене звання доцента.

Наукова робота

Сфера наукових інтересів охоплює ботаніку, морфологію, анатомію, систематику, фізіологію, біохімію рослин, генетику, селекцію, екологію, ґрунтознавство, деревинознавство, ландшафтне проектування, методику викладання біологічних дисциплін, професійну англійську мову. Має один підручник «Анатомія та морфологія росин. Практикум» у співавторстві з Пересипкіною Т.М., більш ніж 25 наукових статей, більш ніж 10 навчально-методичних видань та 1 патент на корисну модель у співавторстві. Постійно приймає участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних та університетських конференціях.

Наукові профілі:

Інформація надана біологічним факультетом