Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Воронова Наталія Валентинівна

Воронова Наталія Валентинівна

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра загальної та прикладної екології і зоології

Кандидат біологічних наук, доцент

Дисципліни

• Зоологія
  • Моніторинг довкілля
  • Теорія еволюції
  • Біотопи розвитку комах
  • Екологія комах
  • Моніторинг довкілля
  • Теорія еволюції
  • Виробнича практика

Графік консультацій

• Понеділок  8:00-11:00;
  • П’ятниця 9:00-11:00

Біографія

Кандидат біологічних наук, доцент. у 1992 р. закінчила біологічний факультет Запорізького державного університету за спеціальністю – “біолог, викладач біології та хімії”. З 1993–2001 рр. асистент кафедри фізіології, зоології з курсом ЦО Запорізького державного університету. У 2000 р. захистила кандидатську дисертацію на тему: “екологія личинок кровосисних комарів (diptera, culicidae) зони впливу верхів’я Каховського водосховища” за спеціальністю – “екологія” у спеціалізованій раді Дніпропетровського державного університету. З 2001–2002 рр. старший викладач, а у жовтні 2002 року – доцент кафедри зоології Запорізького національного університету. Автор понад 70 наукових праць, серед яких 1 навчальний посібник, 3 патенти на винахід та 2 монографії. У 2006 році за значний вклад у підготовку талановитої молоді була відзначена стипендію мера м. Запоріжжя. З 2004–2006 рр. була головою профспілки біологічного факультету ЗНУ та заступником декана з інформації та маркетингу. Голова Запорізького відділення Українського ентомологічного товариства, член Запорізького відділення паразитологічного товариства.

З 1 вересня 2015 року доцент кафедри загальної і прикладної екології і зоології ЗНУ, помічник ректора з виховної роботи на громадських засадах (викладає курси «Зоологія безхребетних», «Методи польових досліджень», «Моніторинг довкілля», «Основи паразитоценології», «Біоіндикація забруднення водних екосистем», «Біотопи розвитку комах»).

З 14 серпня 2006 року працює в Запорізькому національному університеті на посаді помічника ректора та має 240 годин навчального навантаження по кафедрі загальної та прикладної екології і зоології.

У 2005 році брала участь у реалізації програми «Екологічний марафон» спільно з регіональним молодіжним еколого-краєзнавчим центром «Сварог».

з 2002-2006 р.р. – доцент кафедри зоології Запорізького національного університету

2001–2002 рр. старший викладач кафедри зоології.

1993–2001 рр. асистент кафедри фізіології, зоології з курсом ЦО.

З серпня 2006 року і по цей час займає посаду помічника ректора з виховної роботи.

Наукова робота

2012-16 рік керівник наукової теми «Екологія кровосисних членистоногих степової зони України ». Держаний реєстраційний номер 0112U001520.

2009 рік співвиконавець гранту Президента України для обдарованої молоді від Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту: “Оцінка санітарно–епідеміологічної та екологічної ситуації рекреаційних зон північно-західного Приазов’я”(керівник Горбань В.В.)..

Липень-грудень 2008 року співвиконавець гранту Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених, науково-дослідна робота GP/F26/008 «Санітарно-епідеміологічне значення кровосисних членистоногих заплавних дібров степового Придніпров’я» згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 17.07.2008 р. №660 (керівник Горбань В.В.).

Інформація надана біологічним факультетом

Воронова Наталія Валентинівна