Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Горбань Валерій Віталійович

Горбань Валерій Віталійович

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра загальної та прикладної екології і зоології

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри

Дисципліни

• Медико–ветеринарна арахноентомологія
  • Екологія комах
  • Біотопи розвитку кровосисних комах
  • Зоологія безхребетних

Графік консультацій

• Вівторок  8:00-10:00;
  • Четвер 14:00-16:00

Біографія

Закінчив Запорізький національний університет, біологічний факультет у 1999 році. З листопада 2001 р. навчався у цільовій аспірантурі Дніпропетровського національного університету за спеціальностю “екологія”. В грудні 2004 року захистив кандидатську дисертацію на тему: ”Еколого-біологічні та консортивні особливості існування Аedes vexans (Diptera, Culicidae) в умовах заплавних дібров степового Придніпров’я” у спеціалізованій раді Дніпропетровського національного університету за спеціальністю – “екологія”.

Наукова робота

Горбань В.В. керує науково - дослідними роботами студентів спеціалізації «Прикладна ентомологія» з проблем дослідження “Епідеміологічного значення кровосисних членистоногих Запорізького регіону”, бере активну участь у випуску та обговоренні наукових та навчально-методичних матеріалів, що розробляються співробітниками кафедри. Є заступником голови Ради молодих учених біологічного факультету ЗНУ, секретарем Запорізького відділення Українського ентомологічного товариства та членом Запорізького відділення паразитологічного товариства, впродовж 2007–2008 та 2011 років був секретарем галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з розділу “Біологічні науки”, а також є членом журі МАНу з біології Запорізького відділення. На біологічному факультеті Горбань В.В. є відповідальним за профорієнтаційну роботу та за працевлаштування студентів. На сьогодні Горбань В.В. є автором 70 науково-методичних праць. Серед них 3 монографії, 1 навчальний посібник з грифом МОН, 1 патент на винахід, 14 навчально–методичних розробок.

Горбань В.В. отримав грант Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених у 2008 році за темою: “Санітарно-епідеміологічне значення кровосисних членистоногих заплавних дібров степового Придніпров’я” та грант Президента України для обдарованої молоді на 2009 рік за темою: “Оцінка санітарно–епідеміологічної та екологічної ситуації рекреаційних зон північно-західного Приазов’я”. Стипендіат Кабінету Міністрів України для молодих учених на 2006–2008, та 2010–2012 роки та нагороджений грамотою Міністерства освіти і науки України у 2008 році.

Інформація надана біологічним факультетом

Горбань Валерій Віталійович