Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Домбровський Костянтин Олегович

Домбровський Костянтин Олегович

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра загальної та прикладної екології і зоології

Кандидат біологічних наук, доцент кафедри

Дисципліни

• «Загальна екологія (та неоекологія)»
  • «Гідрологія»
  • «Вступ до фаху»
  • «Урбоекологія»
  • «Нормування антропогенного навантаження на природне середовище»
  • «Водопостачання та поліпшення якості води»
  • «Організація управління в природоохоронній діяльності»

Графік консультацій

• Вівторок 11:00-13:00;
  • Четвер 13:00-15:00

Біографія

Основні етапи наукової діяльності: у 1995 році закінчив біологічний факультет Запорізького національного університету за спеціальністю «біологія», та отримав кваліфікацію біолог, викладач біології та хімії; з 1995 по 2005 рік  асистент кафедри фізіології, зоології та мисливствознавства з курсом ЦО; з 2000 по 2001  заступник декана біологічного факультету з виховної роботи; у 2005 році захистив кандидатську дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю 03.00.17 «Гідробіологія» за темою: «Макрозообентос літоралі верхів’я Каховського водосховища в умовах антропогенного впливу» в Інституті гідробіології НАН України (м. Київ); з 2008 року по нинішній час працює на посаді доцента кафедри загальної та прикладної екології і зоології; з 2009 року голова журі секції «Охорона довкілля та раціональне природокористування» обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідних робіт МАН України (біологічний профіль) та член журі Запорізької обласної учнівської предметної олімпіади з екології; у 2011 році присвоєно вчене звання доцента кафедри загальної та прикладної екології і зоології.

Забезпечує викладання дисциплін: «Загальна екологія (та неоекологія)», «Гідрологія», «Вступ до фаху», «Урбоекологія», «Нормування антропогенного навантаження на природне середовище», «Водопостачання та поліпшення якості води», «Організація управління в природоохоронній діяльності», здійснює курсовими, дипломними, магістерськими науковими роботами.

Отримав почесний знак «Изобретатель СССР» у 1989 році.

Наукова робота

Автор більше 120 наукових публікацій, серед яких 2 роботи входять до наукометричної бази даних «SCOPUS», 5 публікацій в журналах з імпакт-фактором, 25 у спеціалізованих виданнях переліку ВАК України, 38 охоронних документів (патентів України на винахід або на корисну модель).

Область наукових інтересів стосується загальної гідробіології. Основні напрямки це: таксономія, екологія, структурна організація макрозообентосу, зооперифітону, зоопланктону водних екосистем та біоценозів обростання природних і штучних субстратів при біологічному очищенні промислово-побутових стічних вод.

Відзначений Дипломом переможця Всеукраїнського конкурсу «Винахід року  2015» у номінації «Кращий винахід року у Запорізькій області»; Дипломом учасника Першого міського форуму соціальних ініціатив  2016 за керівництво науково-практичного учнівського проекту «Особливості структури угруповань макрозообентосу мікробіотопів р. Мокра Московка»; Почесною грамотою від Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації за вагомий особистий внесок у розвиток науково-дослідницької діяльності Малої академії наук, творчий підхід у роботі з обдарованою молоддю та з нагоди відзначення 25-ої річниці створення Запорізького обласного відділення Малої академії наук України (2016 р.); Почесною грамотою «За досягнення у науковій роботі» з нагоди дня науки від ректора ЗНУ (2014 р.); також був нагороджений Почесним подарунком від ректорату ЗНУ з нагоди дня вчителя (2012 р.).

Інформація надана біологічним факультетом

Домбровський Костянтин Олегович