Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Дударєва Галина Федорівна

Дударєва Галина Федорівна

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра загальної та прикладної екології і зоології

Кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри

Дисципліни

• «Меліорація та рекультивація земель»
  • «Лісова та сільськогосподарська ентомологія»
  • «Екологічна експертиза»
  • «Екологчна паспортизація територій та підприємств»
  • «Еколоічна безпека сільськогосподарської продукції»
  • «Моніторинг агроландшафтів»
  • «Методологія та організація наукових досліджень»

Біографія

Дударєва Галина Федорівна, доцент кафедри загальної та прикладної екології і зоології, кандидат сільськогосподарських наук. Закінчила Українську сільськогосподарську академію, факультет захисту рослин у 1982 р. Закінчила аспірантуру в Національному аграрному університеті. В 2003 р. захистила дисертацію на здобуття ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.11 «фітопатологія». Тема дисертації «Кореневі гнилі озимої та ярої пшениці, шляхи зниження їх розвитку в південному Степу України».1976-2005рр. працювала на Запорізьській державній сільськогосподарській дослідній станції УААН. Займала керівні посади науково-дослідної установи. Член правління сільськогосподарської палати Запорізької області.

З 2005 року працює на кафедрі загальної та прикладної екології і зоології на посаді доцента. За сумісництвом є завідувачкою навчально-науково-дослідної лабораторії біоіндикації та біоекології РННВЦ «Екологія» Запорізького національного університету.

Наукова робота

Сфера наукових інтересів: фітопатологія, ентомологія, інтегрований екологічно безпечний захист рослин від шкідливих організмів, фітосанітарний моніторинг.

Інформація надана біологічним факультетом

Дударєва Галина Федорівна