Головна сторінка / Викладачі / Малько Максим Миколайович

Малько Максим Миколайович

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини

Кандидат біологічних наук, доцент

Графік консультацій

• Середа 12:55 – 13:55 ауд. 312а

Електрона адреса malkomaximm@gmail.com

Дисципліни

• Фізіологія людини і тварин,
  • Вікова фізіологія та гігієна,
  • Основи адаптації
  • Фізіологія праці

Біографія

Народився 7 листопада 1969 року в місті Запоріжжя. У 1993 році закінчив Запорізький державний університет за спеціальністю «Біологія». Кандидатську дисертацію захистив у 2000 році за темою «Вплив гострого та хронічного стресу на вміст цинку в клітинах» у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка за спеціальністю 03.00.13 «Фізіологія людини і тварин».

Після закінчення університету був прийнятий на посаду асистента кафедри анатомії та фізіології людини. В 2001 році переведений на посаду старшого викладача, а з 2003 року – працює на посаді доцента кафедри фізіології з курсом цивільної оборони. З 1999 по 2000 рік працював заступником декана з виховної роботи, а з 2000 року – виконує обов’язки заступника декана біологічного факультету з навчальної роботи.

Малько М.М. розробив та викладає основні курси кафедри: «Фізіологія людини і тварин», «Анатомія та еволюція нервової системи», «Вікова фізіологія та гігієна». Також забезпечує викладання ряду спецкурсів: «Фізіологічні механізми поведінки людини і тварин», «Основи адаптації» та «Фізіологія праці».

Має неодноразові подяки ректора за успіхи в науковій та педагогічній діяльності. В 2006 році з нагоди 75-річчя утворення Запорізького національного університету нагороджений Почесною грамотою Запорізької міської Ради. Відзначений Почесною грамотою Міністра освіти і науки України. У 2011 році Малько М.М. оголошено подяку Запорізької обласної державної адміністрації за вагомий внесок у розвиток освіти і науки та справу підготовки висококваліфікованих спеціалістів.

Наукова робота

Бере участь у виконанні держбюджетних наукових тем, забезпечує керівництво науковим гуртком за напрямом «Вікові та конституціональні особливості адаптації». Автор понад 50 наукових та науково-методичних праць. Щорічно здійснює керівництво 4-5 дипломними роботами, забезпечує проведення виробничої та асистентської практик студентів.

Список публікацій

Інформація надана біологічним факультетом