Головна сторінка / Викладачі / Вовченко Bолодимир Юхимович

Вовченко Bолодимир Юхимович

ЗНУ Викладачі Біологічний факультет Кафедра біології лісу, мисливствознавства та іхтіології

Старший викладач

Розклад консультацій

• Середа 11:00-15:00

Дисципліни

• Охорона праці та основи виробничої діяльності лісомисливських господарств
  • Основи лісоексплуатації
  • Типологія мисливських угідь
  • Упорядкування мисливських угідь
  • Основи лісоексплуатації
  • Техніка здобування мисливських тварин
  • Типологія мисливських угідь
  • Трофейна справа та основи таксидермії

Біографія

Начальник Регіонального навчально-науково-виробничого центру «Екологія», керівник навчально-науково-виробничої лабораторії біоресурсів навколишнього природного середовища РННВЦ «Екологія», старший викладач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхтіології Запорізького національного університету.

Дніпропетровський державний університет (закінчив кафедру зоології у 1974 році за спеціальністю «Біологія»), кваліфікація – біолог.

Наукова робота

Розробка наукових засад щодо реформування галузі мисливського господарства України. Розробка науково-обґрунтованих форм моніторингу стану об’єктів мисливської фауни та місць їх перебування. Розробка науково-обґрунтованого режиму ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь різних форм власності. Науково-методичне обґрунтування заходів щодо напіввільного утримання та розведення об’єктів мисливської фауни. Проведення аудиторської експертизи та надання рекомендацій направлених на збалансовану господарську діяльність користувачів мисливських угідь. Вивчення механізму впливу діяльності виробничих підприємств на флористичні та фауністичні комплекси. Розробка підзаконних актів з механізму відшкодування збитків нанесених дикими тварина лісовому та сільському господарству.  Виконання дослідних робіт, направлених на визначення шляхів покращення стану навколишнього природного середовища.

Інформація надана біологічним факультетом

Вовченко Bолодимир Юхимович