Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Віхляєв Михайло Юрійович

Віхляєв Михайло Юрійович

ЗНУ Викладачі Юридичний факультет Кафедра конституційного та трудового права

Доктор юридичних наук, професор кафедри

Дисципліни

Біографія

У 2009 році закінчив юридичний факультет Запорізького національного університету та здобув кваліфікацію юриста-магістра. У 2010 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему «Адміністративно-правове регулювання порядку створення та діяльності професійних правничих громадських організацій в Україні». У 2011 році проходив стажування в Сполучених Штатах Америки (м. Чикаго, Іллінойс) за програмою «Open world». У 2013 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему «Громадські об’єднання як суб’єкти адміністративного права України». У 2014 році присвоєно вчене звання доцента.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: правовий статус громадських об’єднань, форми безпосередньої демократії.

Інформація надана юридичним факультетом

Віхляєв Михайло Юрійович