Головна сторінка / Викладачі / Бондар Олександр Григорович

Бондар Олександр Григорович

ЗНУ Викладачі Юридичний факультет Кафедра цивільного права

Доктор юридичних наук, професор, професор кафедри

Дисципліни

• Земельне право
  • Доктринальні аспекти розвитку земельного та аграрного права
  • Актуальні проблеми теорії природоресурсного права

Біографія

Кандидатська дисертація на тему «Земля як об’єкт права власності за земельним законодавством України», спеціальність 12.00.06 – земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право, рік захисту – 2006.

Докторська дисертація на тему «Контрольно-наглядова діяльність у сільському господарстві України: аграрно-правовий аспект», спеціальності 12.00.06 – земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право та 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право, рік захисту – 2015.

Вчене звання доцента (кафедра цивільного права), рік присвоєння – 2012.

Вчене звання професора (кафедра цивільного права), рік присвоєння – 2019.

Наукова робота

Коло наукових інтересів – правове регулювання публічного управління у земельній та екологічній сфері, правове регулювання контрольно-наглядової діяльності, правове регулювання відносин власності на землю, правові проблеми вищої освіти в Україні, питання поєднання міждисциплінарних підходів щодо забезпечення раціонального природокористування.

Google scholar

Інформація надана юридичним факультетом