Головна сторінка / Викладачі / Шарая Анна Анатоліївна

Шарая Анна Анатоліївна

ЗНУ Викладачі Юридичний факультет Кафедра конституційного та адміністративного права

Доктор юридичних наук, професор, професор кафедри

Розклад консультацій

• понеділок 11:00 - 13:00,
  • четвер 10:00 - 12:00
  • Дисципліни

• Адміністративне судочинство
    • Правові засади адміністративно-примусової діяльності в Україні та зарубіжних країнах
    • Позасудове вирішення правових спорів
    • Правове регулювання адміністративних процедур
    • Теорія адміністративного примусу
    • Адміністративно-процедурне право

Біографія

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидат юридичних наук на тему «Адміністративно-правове регулювання порядку створення та діяльності кредитних спілок в Україні», спеціальність 12.00.07. «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», рік захисту - 2011.

Дисертація на здобуття наукового ступеня доктор юридичних наук на тему «Принципи адміністративно-процедурного права: питання теорії та практики», спеціальність 12.00.07. «Адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право», рік захисту - 2020.

Вчене звання доцент (кафедра адміністративного та господарського права), рік присвоєння - 2020.

Інформація надана юридичним факультетом

Шарая Анна Анатоліївна