Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Ганзенко Олександр Олександрович

Ганзенко Олександр Олександрович

ЗНУ Викладачі Юридичний факультет Кафедра історії і теорії держави та права

Кандидат юридичних наук, доцент кафедри

Дисципліни

Біографія

Освіта: Запорізький юридичний інститут МВС України (1998), спеціальність «Правознавство»; Київський національний університет імені Тараса Шевченка (2000), магістр права. Професійна діяльність: 2001-2004 рр. — викладач, старший викладач кафедри загальноправових дисциплін Запорізького юридичного інституту МВС України; 2004 — 2005 рр. доцент кафедри державно-правових дисциплін Запорізького юридичного інституту МВС України; лютий — серпень 2005 р. — доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Київського міжнародного університету; серпень 2005 р. — травень 2006 р. — доцент кафедри міжнародного права Гуманітарного університету «ЗІДМУ»; з червня 2006 р. — доцент кафедри історії і теорії держави та права Запорізького національного університету.

Наукова робота

Наукові інтереси: правова культура, інструментальна теорія права, нормотворча діяльність органів державної влади. Особисті досягнення: директор Громадської приймальні ЗНУ «Юридична клініка» з 2007 р. Член правління Запорізької обласної громадської організації «Запорізький правничий альянс». Нагороджений грамотами ректора ЗНУ, Жовтневої районної держаної адміністрації та Запорізької обласної Ради. Має 60 наукових і науково-методичних публікацій, у тому числі навчальні посібники з грифом МОН, наукові публікації за кордоном (Словаччина).

Інформація надана юридичним факультетом

Ганзенко Олександр Олександрович