Головна сторінка / Викладачі / Галіцина Наталя Вікторівна

Галіцина Наталя Вікторівна

ЗНУ Викладачі Юридичний факультет Кафедра історії і теорії держави та права

Доктор юридичних наук, професор, професор кафедри

Розклад консультацій

• понеділок, 14:16
  • Дисципліни

• Адаптація законодавства України до права ЄС
    • Податкове права та процес в Україні та країнах ЄС
    • Проблеми бюджетного права та процесу
    • Інтеграційне право
    • Право соціального захисту
    • Трудове право

Біографія

Народилась в 1973 році в місті Запоріжжі в сім''ї службовців. У 1990 р. закнчила ЗОШ № 2 у м. Бердянськ. У 1994 р. закінчила з відзнакою Бердянський державний педагогічний університет за спеціальністю "Дошкільна педагогіка та психологія". У 1998 р. заквнсила з відзнакою Запорізький державний університет за спеціальністю "Правознавство". З 1998 р. - на викладацькій роботі, пройшовши шлях від асистента до професора. В 2010 р. захищено кандидатську дисертацію в Класичному приватному університеті, в 2016 р. - докторську в Київському національному університеті іменв Тараса Щевченка. Магістр з бізнес-адміністрування (2014 р.). З 2012 по 2019 р очолювала Бердянський інститут державного та муніципального управління Класичного приватного університету. З 2019 р. працюю професором кафедри конституційного та трудового права Запорізького національного університету.

Інформація надана юридичним факультетом

Галіцина Наталя Вікторівна