Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Головна сторінка / Викладачі / Кушнір Світлана Олександрівна

Кушнір Світлана Олександрівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Кандидат економічних наук, доцент кафедри

Дисципліни

• Кредитування і контроль
  • Платіжні системи
  • Банківський менеджмент
  • Інвестиційне кредитування
  • Інвестування
  • Аналіз інвестиційних проектів

Біографія

Кушнір Світлана Олександрівна вищу освіту здобула в Міжрегіональній Академії управління персоналом за спеціальністю «Облік і аудит».

Розпочала свою трудову діяльність у 1999 році, у 2002-2012 рр. працювала в банківській сфері, має досвід роботи на управлінських посадах більше 10 років.

У 2014 р. достроково закінчила аспірантуру Запорізького національного університету, захистивши кандидатську дисертацію зі спеціальності «Економіка та управління підприємствами».

Також має вищу юридичну освіту та свідоцтва Національного центру підготовки банківських працівників України спільно з Варшавським банківським інститутом про закінчення курсу «Кредитний моніторbнг» та Української нотаріальної палати про проходження курсу «Молодий нотаріус».

Має ряд грамот та відзнак, серед яких диплом Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України «Кращий бухгалтер 2001 року»; Почесна грамота ПАТ «Укрсоцбанк» за професіоналізм та досягнення в роботі; Грамота АТ «Сведбанк» (публічне) та нагорода за вагомий вклад в розвиток та процвітання Запорізького Міжрегіонального корпоративного Центру; подяка ректора ЗНУ за високі досягення у науковій роботі та сумлінне ставлення до виконання громадських доручень та інші.

Наукова робота

У теперішній час викладає такі навчальні дисципліни: інвестування, кредитування і контроль, фінансовий менеджмент у банку, ризик-менеджмент комерційного банку, платіжні системи, центральний банк та грошово-кредитна політика.

Всього опубліковано більше 55 наукових і навчально-методичних робіт.

Працюючи заступником декана економічного факультету з наукової роботи, була співорганізатором І Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сталий розвиток економіки на засадах ресурсоефективності» за участю викладачів та студентів вищих навчальних закладів, керівників банківського сектору, комунальних установ, малого та середнього бізнесу.

Інформація надана економічним факультетом

Кушнір Світлана Олександрівна