Головна сторінка / Викладачі / Горбунова Анна Володимирівна

Горбунова Анна Володимирівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Розклад консультацій

• Середа 13.00

Дисципліни

• вступ до спеціальності;
  • Фінанси місцевого самоврядування;
  • Фінансове планування
  • гроші та кредит;
  • фінанси.

Біографія

У 2003 році здобула вищу освіту у Запорізькому національному університеті за спеціальністю «Фінанси» та одержала кваліфікацію економіста.

Після закінчення цільової аспірантури (2007 р.) була прийнята на посаду асистента кафедри фінансів та кредиту.

У 2009 р. захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.04. – економіка та управління підприємствами за темою «Формування та ефективне використання оборотних коштів на машинобудівних підприємствах» (науковий керівник – д.е.н., проф. Семенов Г.А.).

Нагороджена грамотами ВНЗ, районої та обласної адміністрації.

Підвищення кваліфікації та стажування:

• 2016-2017 р.р. – Харківський навчально - науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»;
  • 2020 р. – Університет економіки в м. Бидгощ, Польща.
  • 2021 р. – ПрАТ «Запоріжабразив».
  • 2021 р. - Національний університет «Запорізька політехніка».

Наукова робота

Всього опубліковано понад 50 наукових і навчально–методичних робіт, серед яких слід виділити такі:

• Горбунова А.В. Управління економічною захищеністю підприємства: теорія і методологія: монографія. – Запоріжжя: ЗНУ, 2017. – 240 с.
  • Управління життєзабезпеченням промислових підприємств шляхом формування антикризових заходів: монографія / А.В. Череп, В.З. Бугай, О.Г. Череп, А.В. Горбунова. – Запоріжжя, 2019.

У співавторстві написано ряд навчальних посібників з грифом МОНУ, а саме: «Аналіз інвестиційних проектів» (2009 р.); «Проектне фінансування» (2012 р.); «Гроші та кредит» (2012 р.); «Фінанси» (2013 р.); «Управління фінансово-економічною безпекою» (2013 р.), «Управління фінансовою санацією та банкрутство підприємств» (2015 р.).

Ідентифікатори автора:

Інформація надана економічним факультетом