Головна сторінка / Викладачі / Денисов Костянтин Вікторович

Денисов Костянтин Вікторович

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму

Викладач кафедри

Дисципліни

• Gjytlskjr sddkl dfsdsfd
  • Dsdnjhjr dsd212 kjsjwyt
  • Cthtlf flkqt fe

Біографія

Викладач кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії, народився у 1986 році.В 2008 році здобув вищу освіту, отримав диплом магістра за спеціальністю «Магістр з менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, економіст-менеджер, перекладач з англійської мови за фахом».Закінчив у 2014 році аспірантуру Криворізького національного університету, за спеціальністю «Економіка та управління національним господарством». Тема кандидатської дисертації «Промислова політика як чинник структурних перетворень у чорній металургії України».Має досвід роботи на державній службі. Регулярно виступає на телебаченні в якості економічного експерта. Надавав свої пропозиції органам виконавчої влади з питань соціально-економічного розвитку м.Запоріжжя.У 2014 році разом з однодумцями створив громадську організацію «Волонтерський центр Запоріжжя», яка надає допомогу учасникам АТО та дитячим будинкам. «Волонтерський центр Запоріжжя» переміг у номінації "Благодійник – неурядова організація 2015" у рамках акції "Благодійна Україна – Запорізький край".

Наукова робота

Приймає участь в науково-організаційній та профорієнтаційній роботі кафедри, виконує обов’язки куратора. Денисов К.В. має більше 15 наукових публікацій. Коло наукових інтересів — структурна та промислова політика, імпортозаміщення, розвиток малого та середнього бізнесу.
Інформація надана економічним факультетом

Денисов Костянтин Вікторович