Головна сторінка / Викладачі / Северина Світлана Володимирівна

Северина Світлана Володимирівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму

Кандидат економічних наук, доцент кафедри

Розклад консультацій

• вівторок 9:35-10:55

Дисципліни

• Глобальні стратегії бізнесу
  • Макроекономіка
  • Міжнародна економічна інтеграція
  • Стратегія сталого розвитку
  • Сучасні тенденції глобалізації

Народилась у 1988 році.

У 2010 році здобула вищу освіту за спеціальністю «Фінанси» та кваліфікацію спеціаліста з економіки, фінансиста (диплом з відзнакою).

З 1 листопада 2011 року по 31 жовтня 2014 року навчалась в цільовій аспірантурі Запорізького національного університету.

З 1 листопада 2014 року - асистент кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами.

У липні 2015 року захистила кандидатську дисертацію.

З 1 вересня 2018 року – старший викладач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами.

З 1 вересня 2023 – доцент кафедри Кафедра міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму

Наукова робота

Автор близько 100 наукових праць, та понад 10 навчально-методичних видань, серед них: конспекти лекцій, методичні вказівки до виконання практичної та самостійної роботи, за якими навчаються студенти економічних спеціальностей.

Приймала участь у науково-практичних конференціях в т.ч. зі студентами. Проводить активну роботу щодо залучення студентів до наукової діяльності, була керівником кваліфікаційних робіт магістрів.

Член Громадської організації «Міжнародна фундація науковців та освітян» «IESF».

Інформація надана економічним факультетом

Северина Світлана Володимирівна