Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Клименко Світлана Євгенівна

Клименко Світлана Євгенівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра управління фінансово-економічною безпекою і проектами

Кандидат економічних наук, доцент.

Дисципліни

• «Бенеджмент бізнес-процесів»
  • «Менеджмент організацій за видами господарської діяльності»
  • «Правові основи організації та функціонування системи економічної безпеки»
  • «Професійно-орієнтований практикум іноземною мовою»
  • «Виконання процесів управління трудовими ресурсами, закупівлями, часом, вартістю, якістю, ризиками та інформаційним зв’язком проекту»
  • «Проекти реструктуризації та розвитку підприємства»
  • «Виконання процесів управління інтеграцією та змістом»

Народилась у 1984 році.

У 2007 р. закінчила економічний факультет Гуманітарного університету «Запорізький інститут державного та муніципального управління» та отримала диплом з відзнакою магістра з міжнародної економіки.

У період з 2007 р. до 2011 р. навчалась в аспірантурі Класичного приватного університету (КПУ) за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами».

У 2011 р. захистила кандидатську дисертацію в КПУ за вищезазначеною спеціальність на тему: «Механізми реструктуризації машинобудівного підприємства з урахуванням аналізу ринку».

Свою трудову діяльність розпочала з роботи провідним економістом зі збуту в ТОВ «Торговельний Дім «Промтек», де працювала з 2006 р. до 2008 р.

Протягом 2008–2010 рр. працювала на посаді головного спеціаліста відділу досліджень та розслідувань Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

З 09.2011 р. до 10.2014 р. працювала спочатку старшим викладачем, а з 01.2013 р. доцентом на кафедрі маркетингу та міжнародної економіки Інституту економіки КПУ.

З 11.2014 р. – викладач кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами.

З 09.2018 р. – доцент кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами.

Нагороджена грамотами ВНЗ.

Наукова робота

Сфера наукових інтересів – управління інвестиційними й інноваційними проектами, управління економічною безпекою суб'єктів господарювання.

Автор понад 25 наукових та науково-методичних робіт.

Інформація надана економічним факультетом

Клименко Світлана Євгенівна