Головна сторінка / Викладачі / Крилов Денис Валерійович

Крилов Денис Валерійович

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра фінансів, банківської справи та страхування

Доктор економічних наук, доцент, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування

Розклад консультацій

• Четвер 14.30

Дисципліни

• Комунікації в менеджменті
  • Проектне фінансування

Біографія

У 1998 закінчив Український державний морський технічний університет за спеціальністю економіка підприємства та отримав кваліфікацію інженер – економіст. У 2013р. - Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ та здобув кваліфікацію юрист – магістр. У 2016р. - Приватний вищий навчальний заклад «Міжнародний інститут менеджменту”, де здобув ступінь магістра за спеціальністю Бізнес – адміністрування. У 2021 р. – закінчив Національний технічний університет «Дніпропетровська політехніка» за спеціальністю Публічне управління та адміністрування – магістр.

Бере участь у підготовці науково – педагогічних кадрів. Здійснює наукове керівництво дисертаційними роботами здобувачів наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) та спеціальністю 08.00.03 – економіка та управління національним господарством.

Наукова робота

У період з 2011 р. по 2023 р. було опубліковано 106 його наукових праць за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами» (за видами економічної діяльності), а саме: монографії, праці апробаційного характеру, статті у наукових фахових виданнях України, виданнях, які внесені до міжнародних наукометричних баз даних, та в наукових періодичних виданнях іноземних держав.

Інформація надана економічним факультетом

Крилов Денис Валерійович